Kronika policyjna

Zatrzymany z amfetaminą

 

Policjanci z Olkusza zatrzymali  mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. 36-latek osadzony został w policyjnym areszcie. Olkuszanin usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych.

Do zdarzenia doszło 4 grudnia 2015 roku tuż przed północą. Funkcjonariusze na ulicy Reja w Olkuszu zatrzymali mężczyznę, u którego znaleźli woreczek strunowy z białą substancją. Badania potwierdziły, że była to amfetamina. 36-letni olkuszanin usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych. Przestępstwo to jest zagrożone kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Budzyń. Skradziono butle gazowe
6 grudnia 2015 roku W Budzyniu nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do szafy metalowej, z której ukradł 5 sztuk butli gazowych. Straty w wysokości 700 złotych poniosła mieszkanka Budzynia. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu w Wolbromiu.

 

Kradzież samochodu w Olkuszu
Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży z włamaniem do fiata seicento, która miała miejsce 6 grudnia 2015 roku w Olkuszu na ulicy Buchowieckiego. Mieszkaniec Olkusza, któremu skradziono samochód wycenił jego wartość na 2500 złotych. Wraz z samochodem skradziono dokumenty pojazdu. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

 

 

polcija_2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *