Wypadek w Wolbromiu, włamanie i kradzież

 

 

 

Wolbrom. W wyniku zderzenia dwóch samochodów 1 osoba została ranna

 
wolbromPolicjanci ustalają przebieg zdarzenia drogowego, które miało miejsce 26 maja 2015 roku w Wolbromiu na ulicy Młyńskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem punto nie zatrzymała się przed znakiem stop i wjechała w fiata punto, którym jechała mieszkanka Wolbromia. Obie kierujące były trzeźwe. W wyniku zderzenia pojazdów wolbromianka została przewieziona do szpitala z obrażeniami głowy oraz barku. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny z udziałem technika kryminalistyki oraz sporządzono dokumentację fotograficzną.

 

 

DSC_0013

 
Ściborzyce. Włamanie do samochodu

24 maja 2015 roku mieszkaniec Ściborzyc zawiadomił policję o kradzieży z włamaniem do swojego samochodu. Nieustalony do chwili obecnej sprawca uszkodził podnośnik szyby w drzwiach i z wnętrza VW golfa ukradł telefon i pieniądze. Straty oszacowano na 600 zł. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wolbromia.

 

 

Skradziono opony
Policjanci z Bukowna ustalają sprawcę kradzieży 4 sztuk opon z felgami z posesji w Bukownie przy ulicy Kościuszki. Straty w wysokości 1600 złotych poniósł mieszkaniec tej miejscowości. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

nadkom. Agnieszka Fryben

oficer prasowy

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

tel. 326478233, 665390536