Rozpoczął się nowy rok w sekcjach MOK

Trzapisy_2014_fot6adycyjnie we wrześniu, po rozpoczęciu roku szkolnego, ruszają zapisy do sekcji Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. Ruszają, bo pomimo, że działać będzie 15 sekcji, a w ich ramach grupy, to jest jeszcze możliwość zgłoszenia chęci udziału w rozwijających talenty zajęciach. Kwalifikacje instruktorów i osiągnięcia ich podopiecznych rokrocznie wzbudzają duże zainteresowanie rodziców najmłodszych Olkuszan i młodzieży.

W tegorocznej ofercie MOK ponownie znalazły się znane i cieszące się popularnością sekcje: teatralna, wokalna, dwie plastyczne (7 grup), rytmiczna, fotograficzna, instrumentalna, ceramiczna (2 grupy), Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Olkuskiej, olkuska szkółka baletowa, grupa teatralna Glutaminian Sodu oraz bębniarska uataHA! drums.zapisy_2014_fot3

Niezmiennie też w szeregi swe zaprasza Klub Astronomiczny, a także działające w MOK: Akademia Szachowa Anatolija Karpowa, Szkoła Tańca Wena, Stowarzyszenie Zielone Światło oraz Olkuski Klub Miłośników Fotografii. Nie zabrakło też, jak co roku, nowych propozycji. Pomimo istnienia sekcji i grupy teatralnej, duże zainteresowanie wśród Olkuszan sztuką dramatyczną zaowocowało inicjatywą pod nazwą Klub Miłośników Teatru. Nowością jest też chór, którego członkiem zostać może każdy, kto lubi śpiewać i chce dzielić tę pasję z innymi. Do chóru zapraszamy osoby w wieku od 15 do 40 lat. Zapisy odbędą się 25 września o godz. 19.30 w MOK.

Wszyscy ci, którzy nie mogli zgłosić się lub zapisać swego dziecka w terminie naborów, a chcieliby skorzystać z oferty Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, mogą zasięgnąć informacji telefonicznie pod numerem (32) 643 11 20 lub osobiście w siedzibie MOK przy ul. F. Nullo 29.

Terminy spotkań sekcji MOK: http://www.mok.olkusz.pl/index.php/imprezy/39-banner/634-sekcje-mok.html

Zdjęcia: Adam Sowula

zapisy_2014_fot1zapisy_2014_fot2zapisy_2014_fot5