II LO OLKUSZ – Enej zagra w Olkuszu w ramach akcji ESKA TV „W szkole gramy”

 

 

Uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu zostali zwycięzcami III edycji konkursu „W szkole gramy”, organizowanego przez ESKA TV. 28 kwietnia w ich szkole odbędzie się ekskluzywny koncert zespołu Enej.

Uczniowskie ekipy, rywalizujące o koncert Enej w swojej szkole, nadesłały łącznie 88 zgłoszeń. Jury do finału zakwalifikowało 3 teledyski. Wyróżnione ekipy miały możliwość zaprezentowania się w „Najlepszym Programie” nadawanym w ESKA TV.  O przyznaniu nagrody głównej zadecydowali internauci – najwięcej głosów zdobył teledysk nagrany przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu. Zwycięska szkoła otrzyma ponadto darowiznę wysokości 10 000 zł.

Ze zwycięzcami konkurowali uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego i Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej oraz z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie.

Koncert zespołu Enej w całości zostanie wyemitowany w ESKA TV 14 maja o godz. 19:00.

***

W szkole gramy” to konkurs ESKA TV skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Główną nagrodą jest kameralny koncert gwiazdy znanej z anteny ESKA TV zorganizowany w zwycięskiej szkole. W poprzednich edycjach przed uczniami, który wzięli udział w zabawie i wygrali, wystąpiły Cleo i Sarsa.

kartka_wsg_III