Zaproszenie – „Słodki Drań” na scenie MOK

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spektakl komediowy „Słodki Drań” w reż. Dariusza Gnatowskiego znanego m. in. z roli Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Sztukę napisał Jan Jakub Należyty aktor, piosenkarz, satyryk, autor tak znanych spektakli jak „Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium”, „Andropauza 2 czyli męska rzecz być kobietą”, „Dieta cud – komedia odchudzająca”, „3 razy łóżko”. „Słodki Drań” pojawi się na scenie MOK w niedzielę 25 października o godz. 15.00. Wstęp za okazaniem wejściówki. Wejściówki dostępne są w sekretariacie MOK, ul. Nullo 29.

W obsadzie zobaczymy oprócz Dariusza Gnatowskiego, Ewę Romaniak, Agatę Woźnicką znaną z roli Agaty w serialu „Na dobre i na złe” i Andrzeja Róg.

Spektakl „Słodki Drań” opowiada historię światowej sławy dyrygenta, który nie może poradzić sobie z chorobą. Z początku wypiera fakt, iż jest przewlekle chory i lekceważy wszystkie niebezpieczne powikłania. Jednak dzięki wsparciu bliskich oraz wykwalifikowanych specjalistów udaje mu się powrócić do zdrowia, pracy zawodowej i pasji.

Występ poprzedzony będzie wykładami o cukrzycy, które przedstawią: edukator, podolog oraz fizjoterapeuta (ok. 60 min). Sam spektakl podzielony będzie na dwie części – pierwsza ok. 40 minut (po której nastąpi 15 minutowa przerwa) oraz druga ok. 50 minut.

Serdecznie zapraszamy!

mok_spektakl_slodki_dran_baner